Profesionali teisinė pagalba

Jeigu situacija iš tiesų nestandartinė, o specialisto pagalba yra būtina, susisiekite su mumis ir mes Jums padėsime atsakyti į iškilusius klausimus.

Privatiems klientams siūlome pasinaudoti profesionalia mūsų pagalba ginant Jūsų, kaip keleivio, teises. Mes pasirengę pasiūlyti tinkamiausius būdus ir priemones veiksmingai apginti Jūsų teisėms. Darbuotojų profesionalumas ir patirtis, aukšta darbo ir aptarnavimo kokybė, bendradarbiavimas su aviakompanijomis, valstybės institucijomis bei kitomis bendrovėmis supaprastina ir pagreitina tinkamą ir veiksmingą Jūsų teisių gynimą.
UAB „Dialogus“ teikia kvalifikuotas konsultacijas bei įvairiapusę teisinę pagalbą keleiviams, kurių teisės galėjo būti pažeistos dėl netinkamai suteiktų oro vežėjo, kelionių organizatoriaus ar kelionių agentūrų paslaugų. Mūsų ekspertai specializuojasi paslaugų, susijusių su vežimo oro transportu paslaugų teikimu pažeidžiant keleivių vežimo sutarčių nuostatas, nesilaikant Europos Sąjungos ir Lietuvos Respublikos tarptautinių sutarčių bei nacionalinių teisės aktų reikalavimų.

Dialogus.lt